Připojte se k nám na Facebook
Kodaň - Amsterdam

Kodaň - Amsterdam

Nezapomenutelná plavba luxusní lodí Eurodam po gay friendly metropolích Severní Evropy do Amsterdamu na Gay Pride Party.

Gay Cruise

Cena od: 45 990,- Kč

CENA ZAHRNUJE: 10 nocí ve vnitřní kajutě, plnou penzi vč. vybraných nápojů, přístup na kulturní a sportovní akce pořádané během plavby přístavní taxy

CENA NEZAHRNUJE: leteckou přepravu do místa vyplutí a z místa připlutí, cestovní pojištění transfery z /na letiště, fakultativní výlety, sportovní kurzy, delegátský servis

Technická data:

Holland America – Eurodam
Délka: 936 stop
Počet palub: 11
Posádka: 929
Kapacita pasažérů: 2 104
Maximální rychlost: 23,9 uzlů

Program

Program   Připlutí Vyplutí
29.7. Kodaň - Dánsko 17.00  
30.7. Plavba    
31.7. Tallinn - Estonsko 9.00 18.00
1.8. Petrohrad - Rusko 8.00 nocleh
2.8. Petrohrad - Rusko   18.00
3.8. Helsinky - Finsko 8.00 18.00
4.8. Stockholm - Švédsko 8.00 17.00
5.8. Plavba    
6.8. Plavba    
7.8. Amsterdam, Holandsko 8.00 nocleh
8.8. Amsterdam, Holandsko 12.00  

1. den KODAŇ
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 17.00. Kodaň Vás překvapí svým poklidným tempem, které snad nejlépe ztělesňuje atmosféra nádvoří královských paláců. Nejlepším dopravním prostředkem v Kodani je chůze. Této metropoli Dánska se podařilo zachovat si půvab a charakter malé rybářské vesnice a čistý skandinávský design. Určitě projděte rušný Strget a prozkoumejte Tivoli.

2. den PLAVBA NA LODI

3. den TALLINN
Hlavní město Estonska, je jedním z nejstarších měst na pobřeží Baltského moře. Část města zůstala nezměněna od doby svého založení před 600 lety, proto si určitě ne - nechte ujít romantickou procházku po těchto architektonických divech. V nové části města najdete parky, muzea, sportovní centra, restaurace a kavárny.

4. a 5. den PETROHRAD
Mnozí srovnávají velkolepou atmosféru a krásu Petrohradu s Benátkami či Paříží. Toto město je však kategorií a měřítkem samo pro sebe. Údajně bylo město postaveno, aby se podobalo západním metropolím jako je Londýn nebo Paříž. Když ho jednou uvidíte, budete souhlasit, že je to ztělesněním ruského imperia. Elegantní fasády, slavné katedrály, obrovské rezidence postavené Petrem Velikým, komplex paláců a parku z doby Kateřiny Veliké a několik nádherných náměstí navržených italskými a francouzskými architekty (vízum do Ruska nelze při plavbách zajistit předem, při koupi fakultativního výletu je vízum zahrnuto v ceně).

6. den HELSINKY
Architektura Helsinek zahrnuje mnoho stylů od středověku, přes neklasicistní období až po vynikající ultramoderní tvorbu finských architektů Aalto a Saarinena. Helsinky jsou charakteristické dvěma jevy, výrazným přírodním koloritem, (především krásné zahrady a parky) a symetrickým vzorem uspořádání ulic, který spíše než Evropu připomíná americká velkoměsta.

7. den STOCKHOLM
Město leží na 14 ostrovech a s pevninou je propojeno padesáti mosty. Mezi ostrovy je voda tak čistá, že by se dalo plavat i v samotném centru. Určitě si nenechte ujít nejznámější turistickou atrakci Sockholmu královský palác o 600 místnostech, nebo plavbu po kanálech mezi ostrovy či návštěvy hotelu Nordic Sea, kde můžete ochutnat nápoje z pohárů z ledu.

8. a 9. den PLAVBA NA LODI

10. den AMSTERDAM
Směs historického kouzla a kosmopolitního vkusu je stejně fascinující jako jedinečná architektura a mix kultur v této holandské metropoli. V tomto termínu zde bude probíhat Gay Pride Party.

11. den AMSTERDAM Snídaně.
Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

Poptávka