Připojte se k nám na Facebook
Mallorka

Mallorka

O Mallorce

Pokud si o Mallorce myslíte, že je plná nevychovaných heterosexuálů, pak je ten pravý čas, aby jste se o Mallorku začali zajímat více.  Budete příjemně překvapeni až zjistíte, že homosexuálně zaměřené hlavní město ostrova Palma de Mallorka se rychle stává jedním z módních míst Evropy.

Palma, hlavní město Mallorky, je nyní hotspot pro gay a lesbické výletníky a homosexuálně zaměřené místní obyvatele z okresu.Gomila, je zatížená trendy kavárnami zaměřená pro gay turisty. 

Palma se pyšní řadou významných historických budov, včetně katedrály a dramatického Almudaina nádherného paláce, vynikající restaurace a skvělé nákupní příležitosti.Pokud výjdete ven z Palma poznáte fantastické písčité pláže a krásné zátoky, kde život pokračuje volným krokem a poznáte místa nedotčená cestovním ruchem.

Gay noční život je orientovaný na střed Palma de Mallorca a tady poznáte výrazný rozdíl od ostatních španělských gay prázdninových destinací. Scéna je zde více než španělská, počet zahraničních "mix" turistů najdete v dalších střediscích - ideální pro prožití skutečného španělského gay života!

Pokud to nestačí, pak je tu pěkná zátoka Palma Bay, (jižně od Gomila), která je v místní gay komunitě populární pro nahé koupání. Také ve městě naleznete 3 gay sauny. 

Také klidné letovisko En Trenc na jihovýchodním pobřeží Mallorky má krásné písčité pláže, které přitahují gay a lesbickou komunitu díky nudistické pláži. Stejně jako Palma de Mallorka, tak i ostatní části ostrova nejsou nepřátelské vůči homosexuálům. 

Palma de Mallorca je centrem gay a lesbického nočního života, kde je kladen důraz především na bezstarostný život španělských homosexuálů

Mnoho neinformovaných gay turistů mohou od Mallorky odradit zprávy, ve kterých je Mallorka představována jako bláznivý ostrov plný mladých opilých Britů. I když tyto informace představují  některé části ostrova, rozhodně to neplatí pro pro klidné gay přátelské město Palma de Mallorka.

Bary

Aries

Jedna z nejlepších možností. Toto místo není příliš velké, ale obvykle má přeplněno.

V nedávno zrenovovaném diskobaru můžete najít gay muže všech věkových kategorií. Je to ideální místo k setkání s novými lidmi. Pokud chcete trochu více soukromí, dostanete k dispozici dark room. 

Euphoria

 

Hic atmosféra, dobrá hudba a spousta lidí o víkendech. 
Nenechte si ujít tento nový bar, který je jeden z nejlepších voleb v okresu Gomila Gay.

 

ISI pub

 

Lesbičky taky mají své místo v Palma! 
ISI Hospoda, která se nachází v blízkosti St Joan Miró, je malé, ale důležité místo pro setkání mladé ženy hledají zábavu. 
Tato hospoda je populární a v posledních letech si sem také chodí užít hudbu s přáteli mladí gay kluci. 

 

Cafe silenci

Pokud hledáte klidnou atmosféru svíček, pak volte jedině toto.
Silenci je otevřené každý den, o víkendu se zavírá ve 2 hodiny ráno. 
Ideální místo pro rozhovory (hudba není příliš nahlas) a relax. 
Pokud jste na Mallorce v létě, nenechte si ujít velkou terasu v zadní čísti se spoustou loučí a svíček, které dodají tu správnou atmosferu v nočních hodinách

Cruising palma

 

Líbí se Vám velcí a chlupatí muži připravení k akci? 
Toto je vaše místo! Cruising Palma Bar se nachází v St Joan Mirós 

 

Dark Cestovní Bar

Je to gay bar pouze pro muže, kde můžete najít barový pult, TV místnost, kabiny, labyrint dark room, vázací postele, koupelny, sprchy atd. 

Ego Afterwork Cafe a Bar

Nový bar, který nabízí opravdovou "afterwork", kde budete moci relaxovat s pitím před nebo po večeři v jedné z okolních restaurací. Frank Manuel, osobně ozdobil interiér a vytvořil tak útulné prostředí, kde si můžete vychutnat drink.

Karioka café

Nachází se v centru Joan Miró St. Renovovaný, Karioka Café má novou venkovní chill out prostor, světla a laser v dark room. 

Rosamar Terasa

 

Mallorské letní noci jsou perfektní, můžete si vychutnat jejich atmosféru plnýmidoušky.   
Terasa denně otevře od května do října. 

 

Restaurace

Amano-Bar

Nachází se na malém a útulném místě v okolí Santa Catalina. Místo, kde je spousta barů a restaurací. Tento Bar-Restaurace má velmi osobní dekoru

Azafrán Restaurant

Středomořské kuchyně je stylové a moderní místo, které vlastní homosexuální pár. Azafrán Restaurace nabízí kvalitní a dobré jídlo za dobrou cenu.

Café Lorca

Dobrá káva, tapas a nápoje v blízkosti Gomila (Palma Gay okres). Otevřeno od 10 hod. Kždý den, Café Lorca je dobrá volba, pro odpoledne s přáteli

Twins Chill-out Restaurant

 

Je nejvíce magické a okouzlující místo na večeře nebo "tapas".
Twins Chill-out Restaurace má také diskrétní VIP zónu k dispozici

Bar Flexas

Nachází se v centru starého města. Tento bar je charakteristický dekor a často navštěvovaný homosexuální lidmi.

El Pecado de Eva

Saláty, káva a nápoje. Tato restaurace s názvem "Eva je hřích" je velmi dobře umístěna v centru Joan Miró s velkými okny přes ulici. Design a styl, dobrá volba na večeři

Michel

V tomto baru / restauraci si můžete vzít večeři v centru gay oblasti. Tapas a sendviče za velmi nízkou cenu

Volný čas

Mallorca je akcemi nabitá dovolená, kde se slaví s gustem. Je tu obrovský rozsah aktivit pro volný čas. Můžete si zahrát golf, potápět se nebo provozovat jiné vodní sporty. Megalit a Palma Nova jsou ideální místa pro čas strávený na Mallorce. Zde si můžete vybrat, jestli svůj čas strávíte na golfovém hřišti, v zábavním nebo vodním parku.

Svůj volný čas můžete trávit jakkoli budete chtít, jde přeci o Vaši zaslouženou dovolenou. 
Pokud aktivity ve vodním „ráji“ nejsou nic moc pro Vás, pak Vám Mallorca nabízí vynikající turistické možnosti v malebném pohoří Sierra de Tramuntana, severně od Palma.
V místech Valldemossa a Deia jsou nádherné místa a proto je nejlepší je projít pěšky. Tyto oblasti jsou také populární s velkým cyklisty a existuje mnoho pobřežních kola stopy. 

Golf

Golf je velmi populární na Malorce kvůli slunci celý rok, a tam je několik prvotřídní kurzy na výběr ve snadném dosahu středisek. 

Potápění

Mallorca je zatížena velkou spoustou druhů potápění a mořských parků, kde najdete množství pestrobarevných mořských tvorů, podvodní vraky, mořských hrází a nápadné mořské jeskyně. 

Spas

Pokud dáváte přednost relaxaci, pak využijte možnosti vysoké kvality místních lázní, včetně všech typů masáží, aromaterapie a kosmetické ošetření. 

Zájezdy

Zájezdy jsou skvělý způsob jak poznat ostrov jinak než jako rušné letovisko. Na jihozápad a severovýchod k Sierra de Tramuntana a Calas. Nejlepší a nejkomplexnější jsou zájezdy autem, kdy si procestujete to, co chcete a naplánujete si vše podle svého. Zatímco autobusy jezdí převážně na rušná turistická místa.

Pláže

Es Trenc

Jedna z nejkrásnějších a oblíbených pláží nejen na  Mallorce, ale i Evropě! 

Bílý a jemný písek, křišťálová voda a přírodní krajiny s nezkažené duny. 
Es Trenc pobřeží je asi 4 km dlouhé a má vlastní gay / nudistická oblasti. 

El Mago

Malá jeskyně na Mallorce s velmi jemným pískem a křišťálově čistou vodou .

Je označena jako nudistická pláž, takže není vůbec žádný problém, pokud si chcete opálit celé tělo. 
Většina gay kluků, sem chodí, převážně z Palma.

Delta

Krásná a izolovaná jeskyně s pískem a skalnatým pobřežím je místo, které často navštěvují homosexuálové. Pokud šnorchlujete, mohli by jste vidět kamenité dno Středozemního moře s drobnými místními rybami. 

Vzhledem ke své izolované poloze je trochu těžší se sem dostat, protože musíte jít dolů z útesu s těsnou chodbou. 
Tato pláž je vždy klidná a ideální pro relaxaci. 

I když jen Mallorca poměrně malý ostrov, má pobřeží s mnoha krásnými plážemi s jemným zlatým pískem a samotě skalnaté zálivy. Některé pláže na Mallorce zabírají široké, rozsáhlé prostory, které mají snadný přístup a živou a rušnou atmosféru, ale také má mnoho skrytých pokladů, které mohou být přístupné pouze pěšky nebo lodí. 

Ubytování

Helios ***

Tříhvězdičkový klimatizovaný hotel, který se nachází v překrásné vzrostlé zahradě – 3000 metrů čtverečních, ve městečku Ca´N Pastilla velmi blízko od pláže – 75m a 10 minut chůzí od centra. Letovisko se nachází 8 km od města Palma, je zde řada barů, restaurací a diskoték.

více Více

Ses Arenas ***

Tříhvězdičkový apartmánový komplex menšího charakteru, který se nachází pár minut chůze od pláže Es Trens v klidné části Mallorky přímo v borovém háji. Nejbližší městečko je Ses Covetes. Jedná se o oblast a velkou pláž, která jako jedna z mála nebyla u pláží zastavěna výstavbou hotelů. Moře je zde tak průzračně modré a podle místních i nejčistější na celém ostrově.

více Více