Připojte se k nám na Facebook
Nejlepší z Jižní Afriky

Nejlepší z Jižní Afriky

10 dní / 7 nocí – příroda, města, lidé. Safari v terénních vozech v ceně

 

Základní informace

Atraktivní zájezd, který je díky délce trvání oblíben zejména mezi klienty mající zájem o kratší, avšak velmi intenzivní poznávací program.

Termíny:
11.02. - 20.02.2016
08.03. - 17.03.2016
15.04. - 24.04.2016
02.08. - 11.08.2016
22.09. - 01.10.2016
03.11. - 12.11.2016

Cena od 69.990,- Kč

Tento zájezd je gay friendly!!!

V ceně je zahrnuta: letecká doprava včetně poplatků, transfery na letiště - hotel - letiště, 7x nocleh se snídaní v 3* hotelu, program včetně transferů, 3x safari v terénních vozech, 1x oběd, 2x večeře, český průvodce. V ceně jsou zahrnuty základní vstupy.

Minimální počet: 7 osob

Program

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Johannesburgu.

2. den JOHANNESBURG

Přelet do Johannesburgu, transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne okružní jízda městem, podle časových možností návštěva legendárního černošského předměstí Soweto, kde se v 70. letech minulého století začal psát příběh pádu apartheidu. Nocleh v Pretorii.

3. den JOHANNESBURG – PRETORIA

Po snídani odjezd do hlavního města JAR – Pretorie. Návštěva památníku bitvy u Blood River a krátká prohlídka města. Průjezd krajinou Východního Transvaalu a podle časových možností návštěva několika vodopádů. Ubytování na trase.

4. den BLYDE RIVER CANYON

Snídaně. Putování vrchovinou Drakensberg. Návštěva Blyde River Canyon, jenž připomíná Velký kaňon v USA, následuje God’s Window a vyhlídka na Three Rondawels – skály podobající se domorodým obydlím. Dále navštívíme vodopády Mac Mac, Lisboa a Berlin a podle času i zlatokopecké městečko Pilgrim’s Rest. Ubytování v privátní rezervaci Karongwe Game Reserve, večeře (v ceně), nocleh.

5. den KARONGWE – NP KRUGER

Brzy ráno safari v rezervaci Karongwe, která je součástí tzv. Velkého Krugerova národního parku. Během safari uvidíte řadu afrických zvířat a při troše štěstí i tzv. Velkou pětku. Následuje snídaně, volno, oběd (v ceně). Odpolední čaj a další safari v terénních vozech s rangerem. Po večeři (v ceně) možnost vychutnat si africkou divočinu v atmosféře praskajícího ohně. Nocleh v rezervaci Karongwe Game Reserve.

6. den KAPSKÉ MĚSTO

Brzy ráno další safari (opět v ceně). Snídaně, odjezd na letiště v Johannesburgu a odlet do Kapského Města, transfer do hotelu. Nocleh v Kapském Městě.

7. den MYS DOBRÉ NADĚJE

Snídaně. Celodenní výlet k Mysu Dobré naděje, kde se potkávají vody Indického a Atlantického oceánu. Rovněž navštívíme městečko Simon’s Town proslulé kolonií tučňáků a v Hout Bay budete mít možnost vydat se na výpravnou plavbu lodí k ostrovu tuleňů (vstupy fakultativně). Nocleh v Kapském Městě.

8. den STELLENBOSCH

Snídaně. Dopoledne prohlídka města a jízda lanovkou (fakultativně) na Stolovou horu, s jedinečným výhledem na Kapské Město. Odpoledne výlet do městečka Stellenbosch s ochutnávkou vína. Nocleh v Kapském Městě.

9. den KAPSKÉ MĚSTO

Snídaně. Volné dopoledne můžete strávit u promenády Victoria & Alfed Waterfront s možností návštěvy nákupního centra. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

Poptávka