Připojte se k nám na Facebook
New York

New York

O New Yorku

"Město, které nikdy nespí", New York je nejvíce vzrušující a pulzující město na světě, ve kterém se mísí různé kultury, styly a chutě.

To je svět mezi mrakodrapy, jasná světla Broadwaye a muzea, New York bzučí s aktivitou. Spolu s kulturou, zábavou, půvabem je kosmopolitní rozmanitosti mnoha místních obyvatel a turistů, kteří vždycky někam spěchají.

I když se Vám New York bude zdát příliš bouřlivý a chaotický, ten pocit rozhodně nebude trvat dlouho. Jeho nevyčerpatelná energie je to, co z něho dělá senzační město, které Vás při každé návštěvě něčím překvapí.

New York nesleduje trendy, on je určuje. Newyorčané chodí do elegantního, jednoduchého a rafinovaného klubu si vychutnat večer. Scházejí se v galerii, chodí nakupovat, hledají další nejžhavější čtvrti nebo popíjejí koktejl v baru na střeše a končí svůj den s vědomím, že neexistuje žádné jiné město, jako je tohle - což je důvod, proč se zde každá kultura či životní styl cítí jako doma a Vy budete taky.

Pláže

Jones Beach

Fire Island Pines

Gunnison Beach (Sandy Hook)

Bary

Vlada Lounge

je stylová společenská místnost s gay ruský duch, který nabízí asi 15 druhů vodky. Polstrované kožené lavice, nahoře je DJ a VIP prostor.

G Lounge

kruhovým barem a posezení pro intimní rozhovor

Posh Bar NYC

Posh Bar NYC je zavádějící název, protože není luxusní ani okázalý. Uvidíte gay a jejich přátele přímo v přátelském prostředí. Na terase si můžete vlastně zapálit cigaretu

Rush

v Rush jsou levné drinky, má tři patra a pro mnoho lidí je to  # 1 v seznamu barů ve městě

Splash

Svalnatí barmani a go-go boys, taneční hudbu a spousta královen tance. Stručně řečeno, chlapci a dívky, kteří se prostě chtějí bavit.

The Boiler Room

Jukebox umožňuje velkou škálu hudby celou noc,je to oblíbený bar ve městě

The Urge

Elegance, ale neznamená, legrace s go-go chlapci na vrcholu baru nebo flirtování s blond barmany.

XES Lounge

atraktivní prostor, který se skládá z tvrdých podlah, cihlových stěn a krásné venkovní terasy.

Restaurace

Buddakan

přes obrovský prostor, budete muset chvíli počkat, než se uvolní stůl (i s rezervací!), Ale pokud chcete vyzkoušet jednu z nejžhavějších restaurací, nebude to Vám chvilka čekání vadit

Craft

šéfkuchař vybere jen nejčerstvější přísady, které dostanete,aby si mohli vytvořit své vlastní jídlo

Da Silvano

Silvano představuje toskánské kuchyni, Můžete si vybrat jednu z tabulek venku, odkud můžete vidět slavnou celebritou kolem

Del Posto

restaurace s vynikající a rafinovanou italskou kuchyní

Fig and Olive

prezentované saláty jsou skvělé, slouží k uvolnění, příjemné prostředí.

Chikalicious'

fantastickémenu, které se denně mění.

Indochine

toto místo má francouzsko-vietnamskou kuchyni, tlumené osvětlení ve stylově zařízené místnosti, připravte se, budete čekat i s rezervací

Jean Georges

Jean Georges je další kulinářskou hvězdou a jeho restaurace patří mezi nejlepší ve městě. Jídlo má být uctíváno a vychutnáváno, tvůrčí kombinace francouzštiny a fúze asijské kuchyně slouži v současném prostoru, který nabízí výhled na Central Park.

Kittichai

Místní šéf kuchař  je hostitelem akcii pro Dior a Alek wek. Zatemněné místnosti ozdobené Buddhů je místo, kde se podává výborné thajské jídlo.

Merkato 55

převážně africká kuchyně, která se podává na malých talířích

Momofuku

Momofuku nepřijímá rezervace a u dveří je vždy dlouhá fronta, což znamená, že je zde draho a to opravdu je, nejoblíbenější místo, často lokálem místní hvězdné smetánky.

Morimoto

Elegantní prostor (podzemní Cocktail bar), který vytvořil architekt Tadao Ando

Mr. Chow

drahá čínská restaurace, kterou si do velké míry mohou dovolit jen bohatí a slavní. Jídlo je dobré, ale pokud si chcete koupit drink u baru, je nutné si rezervovat místo předem

Payard Patisserie & Bistro

Je to skvělé pro odpolední čaj nebo pro lehké občerstvení, stejně jako na večeř

Per Se

Nachází se v Central Parku, first-class restaurace s číšníky, kteří poskytující pozorný servis. Poskytnou Vám veškeré informace, které potřebujete, aby jste si vybrali co nejlépe, pokrmy z menu se denně mění

Pop Burger

Zkuste si představit, že je restaurace pro rychlé občerstvení jednou z moderních restaurací. salonek dokonce používá Calvin Klein pro afterparty Fashion Week.

Public

Zkuste ji navštívit během víkendu, původní nabídky jako palačinky plněné s kokosem a rozinkami, koláčky a fenyklu

Risotteria

Cenově dostupné a výborně rizoto je k dispozici ve třech desítkách způsobů, ale také si zde vyberete z několika salátů a pizzy.

Sant Ambroeus

má vynikající dezerty

Sushi Samba

nikdy nezklame se svou brazilsko-japonsko-peruánskou směsi potravin a nápojů

Tailor

koktejly v SoHo jsou stejně populární jako jídlo, Vyberte si z nabídky desítek malých jídel, které se mění každou sezonu

The Modern

moderní, sofistikovaný kavárna a restaurace spojená s muzeem MoMA

Thor

vzdušné místnosti představovat květinové tapety a nízké lavice, zdobené holandský designér Marcel Wanders

Valbella

S modním a průmyslový design je elegantní a sofistikovaný bar, kterému převládá luxusní menu severní Itálie. Vinný lístek je také impozantní.

Akce, karnevaly

Broadway Bares

Broadway Bares je nejžhavější sbor chlapců a děvčat které se spojí v úžasný styl Burlesque show. A to vše pro dobrou věc: výnosy jdou na boj proti AIDS, AIDS organizace, která poskytuje péči potřebným.

Dance on Pier 24

Tanec on Pier se zrodil v době, kdy LGBT osoby spolu nemohly tančit svobodně a hrdě. It is a protest set to music, a celebration set to the western skyline and a reminder of how far we've come. Je to protest s hudebním doprovodem, oslava nastavená na západní panorama a je připomínkou, čeho všeho LGBT lidé dosáhli.

2010 New York Pride Rally

První NYC LGBT Pride Rally se konala jeden měsíc po vzpouře v červnu 1969, kdy 500 lidí shromážděných za "Gay Power" demonstrovalo ve Washington Square Park. It was followed by a candlelight vigil in Sheridan Square.Since 1997, the Rally has been held in the beautiful and well-maintained outdoor venue of Bryant Park. Od roku 1997 se Rally konala v krásném a dobře zachovalém venkovském místě v Bryant Park.
This event is free and open to the public.Tato akce je otevřená pro veřejnost. No tickets are necessary.
The entire Rally will be ASL interpreted for individuals who are deaf/hard-of-hearing.Celá rally akce bude přístupná pro ASL jednotlivce, kteří jsou neslyšící. Rampy umožňující přístup lidí na vozíku se nachází v polovině-bloku na 40. ulici mezi 5. a 6. avenue. Part of the northwest corner of the lawn will be reserved for ASL users and those in wheelchairs.

2010 New York PrideFest

PrideFest je roční LGBT pouliční veletrh. PrideFest seeks to bring together local residents and families, community leaders, and area business owners to celebrate in the street. PrideFest se snaží sdružit místní obyvatele, rodiny, komunity a majitelé na oslavě v ulicích. Additionally, we expect to attract thousands of out-of-state visitors and volunteers. Navíc očekáváme, že přiláká tisíce mimo-of-state návštěvníků a dobrovolníků. This will be the 18th annual PrideFest event. Den legrace plný oslav LGBT Pride ve jménu rovnosti.

AIDS Walk New York

New York AIDS Walk je jedním z nejdůležitějších dnů v roce. Join the thousands of men and women walking together to raise money for the Gay Men's Health Crisis and other AIDS service organizations. Připojte se k tisícům mužů a žen a společně získejte peníze pro zdravotní krizi gay a jiných lidí nakažených AIDS.

2010 Rapture on the river

Připojte se k nám v Dance NYC Pride týdnu žen. Rapture 2010 is in its seventh year. Rapture 2010 je sedmým ročníkem.
Located on Pier 54, this has become a staple Pride event for woman in New York City .Stala se z toho pravidelná Pride akce pro ženy v New Yorku.
All proceeds from Rapture on the River benefit New York City's LGBT Pride Week Events and community orginizations.Veškerý výtěžek z Rapture jde ve prospěch New Yorku LGBT Pride.  All proceeds from the Dance on the Pier benefit New York City's LGBT Pride Week events and community organizations.

2010 New York Gay Pride March

March začal jako roční demonstrace za občanská práva. Na počátku roku  1970, po roce plném vzpoury. Over the years its purpose has broadened to include recognition of the fight against AIDS and to remember those we have lost to the illness, violence and neglect. V průběhu let se jeho účel rozšířil o uznání boje proti AIDS a při této  příležitosti vzpom,ínáme na ty, které jsme v souvislosti s touto nemocí ztratili. It has also evolved to include being a celebration of our lives and our community. Tato oslava také zahrnuje oslavou LGBT života.

Black Party

Divočina je zde normou, intenzivní hraní a hravé chování se dá očekávat. If this sounds like your own personal heaven, you might also want to check out the Black Party Expo the day before to stock up on gear. Pokud to zní jako Vaše osobní nebe, můžete také chtít vyzkoušet Black Expo den předtím.

Folsom Street East

pouliční festival napodobuje slavný průvod v San Franciscu. Part of Leather Pride Weekend in NYC.

GLAAD Media Awards NYC

GLAAD Media Awards je čest poznat média pro jejich poctivé a přesné prezentace lesbické, gay, bisexuální a transexuální komunity a problémy, které ovlivňují jejich život.

GLBT Expo

Expo je příležitost pro každého z gay podnikatelůaby spotřebitelům předvedli nejnovější produkty a služeby pro GLBT.

Ubytování

Hampton inn Soho **

Dvouhvězdičkový boutique hotel, který se nachází v jedné z nejpopulárnějších částí New Yorku, Soha a Greenwich Village, kde je bezpočet galerií, kaváren, barů a restaurací.

více Více

Hotel Muse ****

Čtyřhvězdičkový design boutique hotel se nachází v samotném centru města na Manhattanu, jen pár kroků od Time Square . Na jeho interiéru se podíleli nejlepší designéři současného San Francisca, Všechny pokoje i společné prostory hotelu jsou originálem. Kdo miluje design a moderní bytovou architekturu, pak je zde na správném
místě.

více Více

Marcel at the Gramercy ***

Tříhvězdičkový elegantní hotel, který se nachází v historické čtvrti Gramercy Parku v nižší části Manhattanu. V těsné blízkosti leží Empire State Building, Union Square. Nachází se na rohu 24. ulice a Třetí Avenue.

více Více