Připojte se k nám na Facebook
San Francisco

San Francisco

O San Franciscu

San Francisko je gay Mekka. Město GLBT je často nazýván "queer Smithsonian". Návštěvníci z řad gay kultury bude chtít navštívit gay a lesbický filmový festival, který se koná každá červen, těsně před oslavami Gay Pride.
Další významnou událostí je Castro pouliční trh v říjnu, ale najdete zde spoustu zajímavostí v průběhu celého roku.

Pláže

Fort Funston Beach

Známý především jako "psí pláž," Fort Funston, která je na jih od Ocean Beach, ale přitahuje i závěsné kluzáky.

Baker Beach

Po letech relativního klidu na krásných písečných plážích Baker Beach hlídá park policie a Rangers. Bývají rázní, co se týče  opatření, ohledně sexu na pláži, držení skleněných lahví a užívání drog.

Bary

Badlands

Mladší dav vyplňuje tento bar, zejména během happy hour. Je umístěn v srdci Castra a je to jeden z nejpopulárnějších gay hospůdek ve městě.

Cafe Flore

Velké místo setkání v průběhu dne, kavárny i před lokálem pozdně-noční clubbing. Někteří také chodí na odpolední kávu a cestovní, nebo použít zdarma wi-fi.

Eagle Tavern

Je to známý bar, chodí sem lidé všech věkových kategorií a národností. Venkovní terasa, časté místo pro živé vystoupení grunge kapely.

Eight

Dvě úrovně a dva bary najdete v tomto elegantním klubu, salonek s dobrými koktejly a taneční hudbu s DJ.

El Rio

Můžete očekávat dobrou zábavu, včetně živých vystoupení s DJ, kteroukoli noc v týdnu. To přitahuje smíšený dav.

Harvey's

Harvey je jako gay muzeum. To je pojmenované po gay vůdci Harvey Milk. Je to příjemné místo, bezstarostné atmosféru, kde jsou nápoje a přátelský personál

Lone Star Saloon

Jeden z nejznámějších barů na světě.

Mezzanine

Živé vystoupení,multimediální umělecké události, hostující DJ lákají smíšený dav.

Mighty

Tento smíšený klub nabízí jedny z nejlepších klubových nocí ve městě, DJ.

Moby Dick

Starší dav se zastaví v tomto old-baru, bazén nebo hrát pinball. Je tu akvárium mořských ryb, kolem kterého popíjíte svůj drink a posloucháte retro-hudbu 80. let.

The Cafe

Balkon s výhledem na trh St. Castro, je to atraktivní taneční bar pro mladší generace. Hudba se pohybuje od hip-hopu po Latinské styly, často jsou zde go-go tanečnice.

The Endup

Tato instituce nabízí dobrou hudbu už více než tři desetiletí a je domovem pro dvě populární gay strany dvakrát týdně.

The Midnight Sun

Populární popracovní době,video bar.

The Stud

V tomto klubu existují různé tematické večery. Je to oblíbené místo od roku 1966 s příjemnou hudbou.

Twin Peaks Tavern

Je přibližně čtyři desítky let starý, ale i tak je nadále jednou z nejznámějších hospůdek. Tvrdí, že je první gay bar v Americe, může se stát, že tu bude přelidněno, vzhledem k jeho málé velikosti. Má dobře koktejly a klasickou výzdobu.

Restaurace

A16

Tato moderní restaurace nabízí menu z jižních italských potravin, včetně skvělé pizzy.
I vinný lístek je přizpůsoben nabídce jídel, které se podávaná v elegantním a tmavém prostoru.

Blue Plate

Stojí za to, vzít si taxi do té restaurace, která nejlépe symbolizuje San Francisco a zaručí Vám kulinářský zážitek. Kalifornská kuchyně v intimním prostoru, včetně krásného nádvoří venku. Top-notch jídel se každý den mění a vinný lístek je pečlivě vybrán.

Boulevard Restaurant

Po dlouhém dni, rádi zavítáte do klidné restaurace, kde vládne uvolněná atmosféra. Boulevard restaurant je jedna z nejlepších voleb v San Francisku.

Farallon Restaurant

Podmořský svět je všude, i v této restauraci. Z fantastické výzdoby nemůžete odtrhnou oči k menu, které se skládá z čerstvých mořských ryb a korýšů. Místnosti jsou zdobené nástěnnými malbami a plastikami z mořských tvorů, které z této restaurace dělají jednu z nejzajímavějších v San Francisku.

Greens

Nabízí některé z městských nejlepší výhled na Golden Gate Bridge, tato restaurace nabízí vegetariánské kuchyně s středomořské vlivy. To byl jeden z první vegetariánské restaurace v zemi, který se nachází v přestavěném skladu

Millennium

Bohatá gurmánská - vegetariánská jídla, která najdete ve zdejší nabídce jsou promyšlené a propracované tak, aby jste si jídlo vychutnaly v příjemném prostředí. Zde je vše ekologické.

Karnevaly

Dining Out for Life (SF Bay Area)

Je roční HIV / AIDS sbírková akce za velkorysé účasti dobrovolníků, sponzorů a restaurací. In exchange for their financial support, restaurants are listed in a city wide marketing campaign in an effort to increase customer traffic. Výměnou za finanční podporu, jsou restaurace ve městě uvedeny v široké marketingové kampani ve snaze zvýšit provoz zákazníka.

Up Your Alley: Dore Alley Fair

Dore Alley je mezi Folsom a Howard ulicemi a přilehlého bloku Folsom Street mezi 9. a 10. ulicí.

Winterfest Lake Tahoe

Gay lyžařská událost roku přitahuje přibližně 400 gay lyžařů.

Výlety

Golden Gate Bridge

Nejznámější most na světě

Mission Dolores

18. století

ALCATRAZ

světově proslulé vězení

Elegantní Grace Cathedral.

Transamerica Pyramid

nejvyšší orientační bod

World-class kolekce SAN FRANCISCO Modern Art Museum

Sport

212 Spa New York

Moderní a čisté pánské lázně nabízí relaxační masáže a terapie. Treatments include: body shampoo, body polishing by a masseur on the shower table using warm water, body soaps, sponges and mineral salts. Léčby zahrnují: maséra, sprchu s horkou vodou, tělová mýdla, mycí houby a minerální soli.

Sauna – East Side Club New York

Gay sauna, která má 2 patra. Facilities include, showers, steam room, sauna, relax rooms and lounge.Součástí sauny jsou sprchy, pára, relaxační prostory a salonek. Attracts mostly guys 35+, blacks and latinos. Přitahuje hlavně lidi starší 35 let, černochy a Latino-američany. Strict month membership purchase applies. Přísná měsíc zakoupení členství vztahuje.

Ubytování

Triton ***

Tříhvězdičkový elegantní boutique hotel z roku 1991, je jednou velkou galerií a je naprosto originální svými malbami o braty na stěnách. je v docházkové vzdálenosti

více Více

Seranno ****

Čtyřhvězdičkový elegantní hotel, který se nachází v docházkové vzdálenosti od Union Square, Coit Toner, většina zajímavostí je v docházkové vzdálenosti.

více Více

Hotel Diva ****

Čtyřhvězdičkový design boutique hotel je zcela mimořádný a nachází se v samotném centru města na Union Square. Na jeho interiéru se podíleli nejlepší designéři současného San Francisca. Všechny pokoje i společné prostory hotelu jsou originálem. Kdo miluje design a moderní bytovou architekturu, pak je zde na správném místě.
Hotel Diva je prostě sexy, přes chodník plný podpisu slavných umělců se přes skleněné dveře dostanete do ráje moderny, kombinace kobaltových koberců, nerezu a skla.

více Více