Připojte se k nám na Facebook
Hotel Axel

Hotel Axel

****

Poloha hotelu: Moderní čtyřhvězdičkový elegantní hotel, který je umístěn v historické budově z 19. století, je nejznámějším gay hotelem v Barceloně, v centru Gayxample. Módní obchody, bary, restaurace, kavárny, kluby, noční kluby, holičství, kadeřnictví, sauny, atd. tvoří pestrou nabídku, soustředěnou v okolí hotelu.

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, lobby bar, pronájem aut, TV room, prádelna, výtah, bazén, jacuzzi, sauna, hamam, masáže, diskotéka.

Vybavení pokojů: Pokoje v designu ve stylu art hotelu, zvukotěsné, vybaveny stylovým nábytkem, velkou postelí, klimatizací, telefonem, balkon, satelitní LCD TV, rádio, vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), wi - fi, sejfem a minibarem.

Stravování: Snídaně formou švédských stolů, v hotelu se nachází vyhlášená ala carte restaurace s mezinárodní a katalánskou kuchyní.

MEN ONLY !

Cena od 10 999,- Kč

V ceně je zahrnuta letecká doprava - Praha - Barcelona - Praha včetně tax, transfery letiště - hotel - letiště, 2x ubytování v hotelu se snídaní, pojištění proti úpadku

Poptávka