Připojte se k nám na Facebook
Schiller

Schiller

****

Poloha hotelu: Hotel, postaven roku 1912, se nachází v centru Amsterdamu, na Rembrant Square, obklopen restauracemi, divadly a terasami. Budova je považována za národní památku a má bohatou kulturní historii a prvky Art Deca. Hotel má kyvadlovou dopravu z letiště.

Vybavení hotelu: Nově zrekonstruovaná budova s velmi moderním duchem a současným designem. Vstupní hala s recepcí, restaurace bar, coctail bar, pivnice, knihovna, kavárna, pronájem aut, TV room, prádelna, výtah, parking v blízkosti, wifi zdarma, trezor, letní terasa, masáže.

Vybavení pokojů: Pokoje jsou velmi prostorné, vybaveny komfortním nábytkem, klimatizací, telefonem, kabelová TV, rádio, vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC), trezor, pracovní stůl, milibar, varná konvice. Na vyžádání i pokoje junior suite.

 Stravování: Snídaně formou bohatého kontinentálního bufetu. Vyhlášená ala carte restaurace Brasserie Schiller s nádherným výhledem na Rembrant Square

Cena od 12 990,- Kč

V ceně je zahrnuta letecká doprava Praha - Amsterdam - Praha včetně tax, 2x ubytování se snídaní v hotelu, pojištění proti úpadku

Poptávka